Szafa Magdaleny Michalak , każdy powinien w domu ją mieć.

"Szafa" Magdaleny Michalak, zilustrowana przez Aleksandrę Ćmachowską.


Szafa jest niezbędnym meblem w domu.
Gwarantujemy, że i dla tej kartonowej znajdzie się miejsce ;)

A tak na poważnie, jest to książka, która powstała z miłości Mamy do Córki. Co sprawia, że jest tak magiczna i wartościowa.
Głównym jej założeniem jest wspieraniu dzieci w wyciszenie myśli, głowy przed snem. Wspierając się tekturową szafą i wykonując polecenia w niej opisane, staje się to łatwiejsze a jednocześnie przyjemniejsze. 
Pani Magdalena Michalak jest neurologopedą i pedagogiem, prowadzi warsztaty i szkolenia z emisji głosu oraz dzieli się swoją wiedzą na autorskim blogu Mowosfera. To tam możecie zakupić "Szafę".

Gdy tylko na Instagramie Pani Magdy zobaczyłam pierwsze plany i projekty związane z wyglądem szafy, czułam, że to będzie świetny projekt i oczekiwałam z niecierpliwością na jego zakończenie.
Ostatecznie opłaciło się to i mam swój egzemplarz :)
Rozmiar kartonowej szafy jest spory, wykonana jest tak, że nie zepsuje się szybko od codziennego używania - co jest ogromnym plusem przy moich chłopcach.
Szufladki dobrze i łatwo można wysunąć, a w dodatku są przyjemne w dotyku. 

Do książki dołączona została płyta z audiobookiem, w którym lektorem jest sama autorka książki.

Z racji tego, że zakupiliśmy pakiet w przedsprzedaży jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami 6 zakładek.

Pani Magda dołożyła wszelkich starań by umilić nam spotkanie z książką.
Została ona zapakowana jak prezent.
Antko był tak zafascynowany odpakowywaniem i tym co znajduje po kolei, że aż się wzruszyłam. Najbardziej trafne były pierwsze słowa, z małej magicznej karteczki - bileciku od autorki.Ps. Tak mamy swoją pierwszą ale prawdziwe od serca dedykację. No dobra chłopcy mają :)


Komentarze

Popularne posty